Корзина
14 отзывов
+380443901654
+380630315495
УкраинаКиевул.Северо-Сырецкая, 3
Ідеальні сонячні рішення
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
  • ДП "Квазар-7"
  • Статьи
  • Нова технологія для оцінки «сонячного потенціалу» покрівель приватних будинків

Нова технологія для оцінки «сонячного потенціалу» покрівель приватних будинків

Нова технологія для оцінки «сонячного потенціалу» покрівель приватних будинків

Total і Google Cloud об’єднали свої зусилля задля створення інструменту під назвою Solar Mapper. За допомогою нього вони прагнуть прискорити розгортання сонячних станцій для приватних будинків, надаючи точну та швидку оцінку потенціалу сонячної енергії на їхніх дахах. Цю послугу планують запустити в Європі, а згодом поширити по всьому світу.

Solar Mapper використовує нові алгоритми штучного інтелекту, які забезпечують найкращі результати в порівнянні з існуючими рішеннями за рахунок поліпшення якості даних, отриманих зі супутникових знімків, підвищення точності оцінки сонячного потенціалу та розширення географічного охоплення інструменту.

Solar Mapper представляє собою інтерактивний веб-інструмент, користувачі якого можуть оцінити сонячний потенціал своїх будинків з більшою точністю, ніж раніше. Solar Mapper призначений для приватних будинків (B2C), але компанія планує розробити B2B-додаток Solar Mapper для промислових і комерційних будівель.

Посилання на ресурс https://solarmapper.anl.gov/learn/index.cfm

Другие статьи