Корзина
14 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380443901654
УкраинаКиевул.Северо-Сырецкая, 3
Ідеальні сонячні рішення
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Найвища метеостанція у світі працює на сонячних модулях

Найвища метеостанція у світі працює на сонячних модулях

Ця інформація буде особливо корисна тим, хто вважає, що сонячні панелі не працюють в холодну пору. Адже нещодавно експедиція з вчених, інженерів і альпіністів, ризикуючи власним життям, встановили найвищу у світі метеостанцію поблизу вершини Евересту. Метеостанція працює за рахунок двох сонячних панелей, потужністю 10 Вт і ризик, на який пішла команда, був би не виправданим, якби вчені не були впевненими, що сонячні батареї  працюватимуть ефективно.

Чому так високо? «Лише Еверест і кілька його гімалайських "двоюрідних братів" достатньо високі, щоб мати змогу фіксувати субтропічний потік - один з потужних вітрів, які кружляють земною кулею на значних висотах, впливаючи на все, починаючи від штормових хмар і до загального впливу на сільське господарство", - пояснює веб-сайт National Geographic

Чи можуть сонячні модулі ефективно працювати в холодну погоду? Так! Одним з головних факторів зниження їхньої роботи є те, що сонячні панелі втрачають ефективність, коли занадто нагріваються, тому все, що їх охолоджує, відповідно покращує роботу.

Ще одним фактором, що підвищує ефективність є те, що сніг має відбивну здатність. Це пояснює, чому, наприклад, на Алясці останнім часом почала розвиватись сонячна енергетика.

Крім того на значних висотах багато сонячної радіації, а також відбиття від сусідніх вершин і хмар, що теж суттєво збільшує ефективність модулів.

Детальніше: https://www.nationalgeographic.com/adventure/2019/06/mount-everest-highest-weather-station/

Другие статьи