Корзина
14 отзывов
+380443901654
+380630315495
УкраинаКиевул.Северо-Сырецкая, 3
Ідеальні сонячні рішення
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

«Зелений тариф» для сонячних електростанцій 2020

Що чекати від зеленого тарифу?

З 1 січня 2020 року в Україні планово знижується "ЗЕЛЕНИЙ" тариф на електроенергію для приватних домогосподарств. Однак це ніяка не «ЗРАДА», а лише особливості дії програми зі стимулювання використання альтернативних джерел енергії в енергетиці, при якій через певний проміжок часу відбувається зменшення вартості електроенергії. і Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії" № 514) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила "зелений" тарифи на електричну енергію, вироблену сонячними електростанціями приватних домогосподарств, потужність яких не перевищує 30 кВт на рівні 16,3 євроцента/кВт·год (без ПДВ). Це на 9,5% нижче минулорічної ціни однак на 11% вище ціни, яка буде запроваджена з 1 січня 2025 року. Тож часу до наступного етапи зниження «Зеленого тарифу» ще багато але не забувайте той факт, що вартість тарифу встановлюється лише після запуску станції, а роботи з підготовки і виконання проекту, можуть залежно від складності об’єкту затягнутись на тривалий час. Тому у разі якщо Ви налаштувались встановити сонячну стнцію але з різних причин не встигли цього зробити до 31 грудня 2019 року, не засмучуйтесь, «зелений тариф» діятиме ще 10 років однак зволікати теж не варто, адже «Час – це гроші» і в сонячна енергетика це наочно ілюструє.

Якщо ви досі вірите в те, що сонячні станції не окуповуються і не є вигідними, подивіться це відео.

Олігархи не викидають кошти «на вітер» чи то пак «на сонце». Встановлення сонячних станцій це дійсно вигідний бізнес. Інша справа, що в показаних у сюжеті масштабах це може шкодити державі, однак для своїх власників і великі і малі станції приносять реальний стабільний прибуток. Дивіться самі.

Другие статьи