Корзина
14 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380443901654
УкраинаКиевул.Северо-Сырецкая, 3
Ідеальні сонячні рішення
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Сонячна зарядка Kvazar допомогла рекордсменам України!

Сонячна зарядка Kvazar допомогла рекордсменам України!

Сонячна зарядка Kvazar KV-10TM пройшла разом двома відчайдухами через усю Україну

Команда KRAY.IN.UA, у складі Миколи Ахтирського і Андрія Бараша зробила справжнє випробовування сонячному зарядному пристрою KV-10TM. За період 16-денного походу на каяку по Дніпру від Києва до Чорного моря, під дощем, сонцем, вітром та в умовах постійної боротьби з хвилями вони встановили усі переваги та недоліки, а також дали деякі рекомендації, щодо використання сонячної панелі від компанії КВАЗАР.

В першу чергу вони зауважити, що вода в річці Дніпро брудніша ніж здається на перший погляд. Висихаючи на поверхні панелі вода залишає брудні плями, що в свою чергу зменшує коефіцієнт корисної дії батареї! Але не дивлячись на це при правильному (горизонтальному і паралельному небу) положенні робочої поверхні батареї в безхмарний день за період з 8 ранку до 19 вечора вдавалось зарядити 2 пристрої загальною ємністю 3900 mAh. За умов напівсонячного дня акумулятор ємністю 1100 mAh заряджається на половину. Було помічено, що потужність зарядного пристрою KV-10TM при діагональному розташуванні по відношенню до неба зменшується майже вдвічі. Також потужність в 1,5 разів менша з 7 до 10 ранку і з 18 вечора у порівнянні з 10 до 18. Варто зауважити, що випробовування проходили з 25 квітня до 6 травня і сонячна активність нижча, аніж влітку.

Як недолік вони визначили, що жорсткий алюмінієвий каркас може спричинити пошкодження проводу у походному режимі, оскільки вони кріпили її за допомогою фіксуючої резинової сітки, сильно притискаючи панель до жорсткого пластикового корпусу каяку, і уникали цього приділяючи увагу виведенню проводу при кожному встановленні батареї на робоче місце. Разом з цим, вони відмітили що жорсткий каркас, при притисканні до різних поверхонь, створює порожнину, і завдяки цьому слугує волого- та механічнозахисним засобом для заряджаємих пристроїв таких, як мобільний телефон та пауер-банк.

За результатами подорожі команда KRAY.IN.UA пройшла 1000 км за 16 днів, чим встановила рекорд України у категорії “Спорт та ігри” (SG)-07, №15_0098. Назва рекорду «Мінімальний час подолання дистанції 1000 км на двомісному каяку»!

Відео доповідь групі #МандриПоУкраїнськи

Щиро бажаємо хлопцям не зупинятися на досягнутому.

 зарядка KV-10TM на каяці

 

Другие статьи