Корзина
14 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380443901654
УкраинаКиевул.Северо-Сырецкая, 3
Ідеальні сонячні рішення
Оставить отзывНаличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Сонячна електростанція для ОСББ

Сонячна електростанція для ОСББ

Сонячна електростанція для ОСББ

Шановні кияни!

У вас є можливість знизити свої платежі за експлуатацію будинку-ОСББ завдяки встановленню сонячної електростанції на його даху.

ванди василевської 5

ОСББ зможе продавати за «зеленим тарифом» електроенергію, вироблену цією сонячною електростанцією, і 10 кВт станція повертатиме в фонд ОСББ близько 2000 евро на рік.  

Додати комфорту та безпеки такі сонячні електростанції також можуть, адже за їх допомогою можна зробити гарантоване живлення освітлення коридорів, чи забезпечення роботи ліфтів на час зникнення зовнішньої мережі, але така опція викличе збільшення вартості системи. 

Проект може бути реалізований лише за 30% реальної вартості завдяки підтримці міського бюджету, і якщо ви хочете щоб цей позитивний досвід прийшов і у ваше ОСББ - голосуйте! Зробимо наші будинки екологічнішим та економічнішим!

https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/316

Відеокоментар до цього пректу на ТРК Київ:

  

Для голосування вам потрібно авторизуватися на сайті громадського проекту https://gb.kievcity.gov.ua/ за допомогою електронного цифорового підпису, карти киянина, BankID.

Конкурс триватиме до 29 січня 2017 року.

https://gb.kievcity.gov.ua/projects/show/316

Другие статьи